507 893 863
503 777 211
serwis@smmoto.pl

Serwis motocykli

Serwis motocyklowy Sawa-Mot z Soniny koło Rzeszowa oferuje profesjonalne usługi z zakresu napraw i serwisu motocykli. Dlaczego warto zostawić swój pojazd właśnie u nas? Mechanicy Sawa-Mot to prawdziwi specjaliści z zakresu mechaniki pojazdowej, którzy swoją pracę wykonują z zaangażowaniem oraz pasją. Motocykle to dla nich hobby. Wszelkie naprawy wykonywane są przez nich tak, jakby serwisowany pojazd był ich własnością. Oddając swój motocykl naszym mechanikom możesz być pewien, że trafił on w odpowiednie ręce.

Serwis motocykli Sawa-Mot z Soniny pod Łańcutem to gwarancja nie tylko trafnej diagnozy, ale także skutecznej i terminowej naprawy.

Wymiana opon

wymiana opon w motocyklu

Serwis opon motocyklowych to nasza specjalizacja. Oferujemy profesjonalną wymianę opon oraz wyważanie kół. Dzięki nam jazda Twoim jednośladem będzie komfortowa i bezpieczna w każdych warunkach atmosferycznych.

Wymiana oleju

Wymiana oleju w motocyklu

Wymiana oleju silnikowego to jedna z podstawowych czynności serwisowych każdego pojazdu. Regularna wymiana oleju to lepsza ochrona silnika oraz dłuższa żywotność części, a co za tym idzie - Twojego motocykla.

Wymiana filtrów

Wymiana filtrów w motocyklu

Równie ważna z punktu widzenia zachowania odpowiedniego stanu technicznego motocykla jest regularna wymiana filtrów. Warsztat motocyklowy Sawa-Mot spod Rzeszowa oferuje wymianę filtrów oleju, paliwa, powietrza.

Wymiana klocków hamulcowych

Wymiana klocków hamulcowych w motocyklu

Wymiana klocków hamulcowych ma z kolei niebagatelny wpływ na bezpieczeństwo jazdy. Dzięki mechanikom Sawa-Mot układ hamulcowy w Twoim pojeździe będzie sprawny i niezawodny, a Ty maksymalnie bezpieczny.

Kompleksowa oferta serwisu motocyklowego z Soniny koło Rzeszowa

Co jeszcze mamy do zaoferowania motocyklistom z Rzeszowa i okolic? Oferta naszego warsztatu jest kompleksowa. Poza wymianą opon, oleju, filtrów oraz klocków hamulcowych świadczymy również profesjonalne usługi z zakresu:

Jeśli planujesz zakup używanego motocykla to dobrym pomysłem będzie skorzystanie z naszej oferty przeglądu przedzakupowego. Koszty jego przeprowadzenia będą zdecydowanie mniejsze niż ewentualne wydatki związane z zakupem niesprawnego pojazdu.

Serwis motocyklowy - szybko, tanio, skutecznie, profesjonalnie

Opinie zadowolonych motocyklistów potwierdzają, że serwis motocyklowy Sawa-Mot to miejsce, w którym warto zostawić swój pojazd. Korzystając z oferty naszego warsztatu otrzymujesz gwarancję:

  • trafnej diagnozy,
  • szybkiej, skutecznej i terminowej naprawy,
  • konkurencyjnych cen,
  • fachowej obsługi.