507 893 863
503 777 211
serwis@smmoto.pl

Naprawy bieżące motocykli

Warsztat motocyklowy Sawa-Mot z Soniny koło Rzeszowa oferuje profesjonalne usługi z zakresu napraw bieżących motocykli. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych mechaników, dla których naprawa motocykli to nie tylko praca, ale również pasja i hobby. To prawdziwi pasjonaci dwóch kółek, motocykliści z krwi i kości. Oddając im do naprawy swój pojazd możesz być pewien, że oddałeś go w odpowiednie ręce.

Doświadczeni mechanicy Sawa-Mot to gwarancja szybkiej i trafnej diagnozy oraz terminowej naprawy. O wysokiej jakości wykonywanych przez nich prac świadczą pozytywne opinie motocyklistów, którzy przyjeżdżają do nas z całego Podkarpacia.

Profesjonalna diagnostyka i naprawa motocykli dla klientów z województwa podkarpackiego

Zespół profesjonalnych mechaników to jednak nie wszystko. Ważne są również narzędzia i maszyny jakie mają oni do dyspozycji. Warsztat motocyklowy Sawa-Mot został wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt, sprawdzonych i renomowanych marek. Profesjonalny sprzęt gwarantuje najwyższą jakość wykonywanych napraw.

Klienci, którzy oddadzą nam swój motocykl do naprawy mogą również liczyć na:

  • konkurencyjny cennik,
  • profesjonalną obsługę,
  • fachowe doradztwo z zakresu mechaniki motocyklowej.

Naprawa motocykli w warsztacie Sawa-Mot to idealna oferta dla osób ceniących sobie profesjonalizm, szybkość działania oraz przystępne ceny. Dzięki nam Twój motocykl będzie sprawny i bezpieczny.