507 893 863
503 777 211
serwis@smmoto.pl

Serwis quadów

Sawa-Mot to profesjonalny serwis quadów. Zapraszamy do naszego warsztatu w Soninie koło Łańcuta wszystkich właścicieli i pasjonatów tych popularnych czterokołowców. Nasi doświadczeni i wykwalifikowani mechanicy zadbają o odpowiedni stan techniczny Twojego pojazdu, dzięki czemu jazda nim będzie komfortowa i bezpieczna.

Warsztat Sawa-Mot został wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt od najlepszych producentów. W połączeniu z doświadczoną i zaangażowaną oraz pełną pasji kadrą pracowniczą sprawia to, że diagnostyka czy naprawa quadów zlecona naszemu serwisowi wykonywana jest rzetelnie, terminowo oraz co ważne - skutecznie. Sawa-Mot to najlepsze miejsce do serwisowania Twojego czterokołowca.

Kompleksowa diagnostyka i naprawa Twojego quada

Właścicielom quadów z Soniny, Łańcuta, Rzeszowa i okolic oferujemy szeroki wachlarz usług. Nasza oferta to nie tylko naprawy bieżące, ale także na przykład kompleksowe i profesjonalne przygotowanie przedsezonowe quada. Dzięki naszym mechanikom Twój czterokołowiec będzie idealnie przygotowany do sezonu i jazdy w każdych, nawet najtrudniejszych warunkach.. Będziesz mógł nim bezpiecznie wyruszyć w teren.

Nasz serwis quadów posiada również interesującą ofertę dla osób, które mają zamiar kupić używanego czterokołowca, a mianowicie przegląd przedzakupowy. To bardzo korzystne i rozsądne rozwiązanie, dzięki któremu poznasz rzeczywisty stan techniczny upatrzonego przez Ciebie pojazdu. Koszt takiej usługi jest zdecydowanie mniejszy niż ewentualne wydatki związane z zakupem niesprawnego quada.

Ponadto nasza oferta obejmuje między innymi:

  • wymianę opon i wyważanie kół,
  • wymianę klocków hamulcowych,
  • wymianę oleju,
  • wymianę filtrów oleju, powietrza, paliwa.

Serwis - trafna diagnoza oraz tania i profesjonalna naprawa quadów w Łańcucie i okolicach

Sawa-Mot to zespół profesjonalistów, którym warto zaufać. Zostawiając u nas swojego quada możesz być pewien:

  • rzetelnej i fachowej diagnostyki oraz naprawy wykonanej przez doświadczonych mechaników-pasjonatów, przy zastosowaniu najnowocześniejszego sprzętu,
  • przystępnych cen,
  • profesjonalnej i miłej obsługi,
  • fachowego doradztwa z zakresu mechaniki pojazdowej.