507 893 863
503 777 211
serwis@smmoto.pl

Serwis klimatyzacji

Serwis klimatyzacji w samochodzie

Warsztat samochodowy Sawa-Mot z Soniny koło Łańcuta oferuje profesjonalny serwis klimatyzacji samochodowej. Regularny przegląd oraz odgrzybianie klimatyzacji to bardzo ważne czynności, które mają wpływ nie tylko na prawidłowe działanie układu, ale także na nasze zdrowie. Chcesz mieć pewność, że klima w Twoim aucie będzie skuteczna, wydajna i bezpieczna dla zdrowia? Szukasz sprawdzonego serwisu, który oferuje profesjonalny, rzetelny i terminowy przegląd klimatyzacji w przystępnej cenie? Jeśli tak, to zapraszamy do naszego warsztatu.

Kompleksowy i fachowy serwis klimatyzacji samochodowej dla kierowców z Rzeszowa i okolic

Kierowcom z Soniny, Łańcuta, Rzeszowa i okolic proponujemy cały szereg usług związanych z klimatyzacją samochodową. Nasza oferta obejmuje takie usługi, jak:

  • naprawa,
  • przegląd,
  • test szczelności,
  • uzupełnienie czynnika chłodzącego (napełnianie, nabijanie),
  • czyszczenie, dezynfekcja, odgrzybianie klimatyzacji,
  • ozonowanie wnętrza samochodu.

Wiosenny przegląd klimatyzacji w samochodzie - przygotuj swoje auto na lato!

Zdaniem specjalistów przegląd oraz odgrzybianie klimatyzacji samochodowej powinno się wykonywać przynajmniej raz w roku. Najlepiej robić to na wiosnę, żeby była przygotowana na lato, czyli okres, w którym jest uruchamiana zdecydowanie najczęściej.

Odgrzybianie klimatyzacji samochodowej - zadbaj o swoje zdrowie!

Niezwykle istotną czynnością w trakcie wiosennego serwisu klimatyzacji jest jej czyszczenie i odgrzybianie. Dlaczego jest to tak ważne?

Chodzi o nasze zdrowie oraz komfort jazdy. Korzystanie z klimatyzacji powoduje, że w kanałach wentylacyjnych pojawia się wilgoć, co jest doskonałym środowiskiem do rozwoju wszelkiego rodzaju pleśni, grzybów, bakterii. Ich rozwój jest niebezpieczny dla naszego zdrowia, zwłaszcza układu oddechowego. Może to również prowadzić do pojawienia się nieprzyjemnych zapachów we wnętrzu kabiny auta. Odgrzybianie i dezynfekcja ma na celu usunięcie z kanałów wentylacyjnych wszelkich siedlisk grzybów oraz bakterii.

Odgrzybianie i dezynfekcję klimatyzacji powinno się także wykonać po zakupie używanego samochodu. Nigdy nie wiadomo bowiem, kiedy ostatni raz była ona czyszczona.