507 893 863
503 777 211
serwis@smmoto.pl

Serwis skuterów

Sawa-Mot to profesjonalny serwis skuterów z Soniny koło Rzeszowa. Oferujemy pełen zakres usług - od napraw bieżących i wymiany opon, po specjalistyczny przegląd przedzakupowy. Opinie miłośników jednośladów z Rzeszowa, Łańcuta i okolic potwierdzają, że warsztat Sawa-Mot to miejsce, w którym warto zostawić swój pojazd do naprawy.

Kluczem do naszego sukcesu okazał się zespół profesjonalnych mechaników-pasjonatów, dla których naprawa skuterów to nie tylko wyuczony zawód, ale także życiowa pasja. To prawdziwi pasjonaci dwóch kółek, którzy doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak ważny dla każdego motocyklisty jest jego pojazd. Możesz być pewien, że zadbają o Twój skuter jak o swój własny.

Kompleksowa diagnostyka i naprawa skuterów w Rzeszowie, Łańcucie i okolicach

Właścicielom jednośladów, którzy chcą zadbać o odpowiedni stan techniczny swojego pojazdu, proponujemy szeroki wachlarz usług. Oferta warsztatu Sawa-Mot z Soniny koło Łańcuta obejmuje między innymi:

Chcesz kupić używany skuter? Skorzystaj z oferty profesjonalnego przeglądu przedzakupowego

Przegląd przedzakupowy to idealna propozycja dla osób, które planują kupić używany skuter. Nasi mechanicy poddadzą upatrzony przez Ciebie pojazd szczegółowej kontroli technicznej i podpowiedzą Tobie, czy warto wydawać na niego pieniądze.

Serwis - profesjonalny tuning skuterów

Nasza oferta skierowana jest również do osób, które chcą zwiększyć moc swojego pojazdu. Mechanicy Sawa-Mot mają wieloletnie doświadczenie w tuningu skuterów oraz serwisowaniu i synchronizacji gaźników.

Terminowa, rzetelna i tania naprawa skuterów

Opinie zadowolonych motocyklistów potwierdzają, że warsztat Sawa-Mot to miejsce, w którym warto zostawić swój skuter do naprawy. Dlaczego? Serwis skuterów Sawa-Mot to:

  • zespół doświadczonych mechaników,
  • nowoczesny i profesjonalny sprzęt,
  • atrakcyjny cennik,
  • szybka i trafna diagnoza,
  • skuteczna i terminowa naprawa,
  • profesjonalna obsługa i fachowe doradztwo.