507 893 863
503 777 211
serwis@smmoto.pl

Wymiana opon w skuterze

Jeśli chcesz, żeby wymiana opon w Twoim skuterze została przeprowadzona sprawnie i profesjonalnie to zapraszamy do naszego warsztatu w Soninie koło Rzeszowa. Wulkanizacja to jedna z naszych specjalizacji. Oferujemy profesjonalną wymianę ogumienia oraz wyważanie kół we wszystkich skuterach, bez względu na markę czy model. Zajmujemy się serwisem zarówno opon dętkowych, jak i bezdętkowych. Serwis skuterów Sawa-Mot zapewnia konkurencyjne ceny.

Kiedy wymienić opony w skuterze? Fachowe doradztwo mechaników Sawa-Mot

Nie wiesz, kiedy wymienić opony w Twoim skuterze, czy już to zrobić, czy może lepiej jeszcze trochę zaczekać? A może masz problem z doborem właściwego ogumienia do swojego pojazdu? Bez obaw - nasi mechanicy służą fachowym doradztwem. Dobierzemy do Twojego jednośladu najlepsze opony w najlepszej cenie oraz profesjonalnie je wymienimy.

Kompleksowa wymiana opon i kół w skuterach

Nieważne, czy jesteś właścicielem skutera 2T, czy 4T, czy interesuje Ciebie wymiana kompletu opon, a może tylko jednego koła - tylnego lub przedniego - zapraszamy do naszego serwisu w Soninie koło Łańcuta! Dzięki nam jazda Twoim skuterem będzie bezpieczna i komfortowa.